Bejelentkezés: email cím: jelszó:

ok

optimista országok

Thaiföld 100%Közép-Afrikai Köztársaság 100%Seychelle-szigetek 100%
Venezuela 100%Argentína 100%Szamoa 100%
Zimbabwe 100%Panama 93%Ruanda 87%
Amerikai Virgin-szigetek 77%Brunei 77%Ausztrália 74%
Jordánia 73%Nicaragua 67%Szingapúr 67%
Ciprus 63%Namíbia 63%Olaszország 63%
Finnország 62%Görögország 62%Írország 62%
Izrael 61%Azerbajdzsán 60%Maldív-szigetek 60%

nyitóoldal > hirek > Rólunk írták > Hölgyvilág hasábjain a derűé a főszerep !

Hölgyvilág hasábjain a derűé a főszerep !

2005.10.13.

Hölgyvilág 2005. október 13-án jelentette meg a közel 6 oldalas cikksorozat első részét, melyben arra keresik a választ: "Miért bús a magyar?" Neves szakértők mellett Optimista Klubunk egyik regionális vezetője mondja el véleményét.

Mosolyogni kell!

– Az a baj velünk, hogy elhisszük magunkról: nem mi irányítunk – mondja Rózsahegyi Márk, az Optimista Klub vezetője. – Ha valaki vesztesnek címkézi magát, lógó orral vonszolja át magát az életen bűnbakot keresve a sikertelenségéhez, nem csoda, hogy egyedül marad (kinek van kedve állandóan panaszt hallgatni?), és jóslata is beigazolódik: kudarc kudarc után éri. Klubunk nyolc éve működik, és tízezer tagot számlál. Nem vagyunk hurráoptimisták, nem vigyorgunk egész nap, nekünk is vannak gondjaink, de megpróbálunk minden helyzetre pozitívan reagálni.

Célunk: amennyire szerény eszközeink lehetővé teszik, hozzájárulni a közhangulat javításához. Első lépésként saját példánkon keresztül meg kell győzni az embereket, hogy emelkedjenek felül a mindennapi bosszúságokon, ne szívjanak mellre mindent. Mosolyogjanak, mert az a legjobb befektetés. Mi hisszük, hogy fanatikusan bizakodónak kell lenni, mert mindig van alternatíva. Csak nem szabad beleragadni a tehetetlenségbe. Meg kell próbálni megoldani a gondot, de ha nem sikerül, önmarcangolás helyett igyekezzünk tanulni a hibáinkból.

http://www.holgyvilag.hu/index.php?apps=cikk&cikk=21060&p=2

Ingyenes, anonim HunOpti önismereti tesztünkből te is megtudhatod mennyire látod optimistán a jelened. Kitölthető akár ide kattintva is: HunOpti

Szólj hozzá!

TE mit várnál el egy optimista partner,- barát társkereső oldaltól?

Hogy lehessen benne üzleti partnereket is keresni.
Nem várok el semmit, mert boldog párkapcsolatban élek.
Legyen videos bemutatkozási lehetőség.
Ingyenes legyen.
Csak társkereső nem érdekel, de barát, ismerkedős kvázi közösségi oldal, az igen.
korábbi szavazások